BijSTOX ruimt OP=OP!

Seizoens uitverkoop

We ruimen op bijSTOX! We maken onze winkel klaar voor het volgende seizoen en daar profiteer jij van.

Start maandag 22 augustus

Vanaf aanstaande maandag 22 augustus start bijSTOX Heerlen, Maasbracht en Roermond de opruiming! Kom als eerste voor de grootste keuze en meeste voordeel met kortingen tot wel 70%. 

 

Parkingsale op zaterdag 27 augustus

Grote opruiming op de parkeerplaats bijSTOX Heerlen, Maasbracht en Roermond. Heel veel artikelen voor meeneemprijzen met wel 90% korting! De parkingsale zal alleen op zaterdag 27 augustus plaatsvinden bij de ingang van de winkels. OP=OP!

Tijdens reguliere openingstijden

Kijk ook eens naar de volgende berichten:

Planten die goed tegen nattigheid kunnen

Het klimaat is duidelijk van slag. Daarom is het slim én duurzaam om bij de keuze van je tuin- en balkonplanten rekening te houden met de omstandigheden waarin ze het best gedijen. Willen ze zon en droge grond of juist meer schaduw en natte voeten? Ons tuincentrum in tipt de beste planten voor vochtige plekken!

Lees meer...
Zon op je bol: planten die tegen droogte kunnen

Plannen om deze zomer voor langere tijd op vakantie te gaan? Of heb je een tuin op het zuiden met droge, zanderige grond? Wij tippen planten die tegen zonnige (en dus ook droge) omstandigheden kunnen!

Lees meer...
Mei: wel zaaien, niet maaien

In mei kun je van alles zaaien, maar het gras beter even niet maaien. Hoe dat zit? Ons tuincentrum geeft je alle 'ins and outs'!

Lees meer...
IJsheiligen: kuip- en potplanten verzorgen

Je hebt er vast wel eens van gehoord: IJsheiligen. Wist je dat je daarna echt de bloemetjes buiten kunt zetten? Ons tuincentrum legt uit hoe dit zit en hoe je dat doet.

Lees meer...